#سلام_پرنده: به پرنده ها سلام میکنیم و به دیگران نشانشان میدهیم!

قصه از اون جا شروع شد که گفتیم چیکار کنیم که مردم بیشتر به پرنده ها توجه کنن و بیشتر دوستشون داشته باشن. تصمیم گرفتیم کاری کنیم که مردم به پرنده ها سلام کنن! اینطوری هم یادشون میاد که پرنده ها مثل ما جون و زندگی دارن، هم بیشتر چشماشون دنبال پرنده ها میگرده و هم با سلام کردن بهشون، رو لباشون لبخند میاد!

برای اینکه سلام کردن به پرنده ها رو یاد مردم بدیم به شما هم نیاز داریم. شمایی که پرنده نگری، عکاس پرنده هایی یا در مورد پرنده ها کلی چیز میدونی. ازت میخوایم که اگه دوست داری، تو هم به پرنده ها سلام کنی و با #سلام_پرنده گذاشتن زیر مطلب یا عکست، سلام کردنت به پرنده ها رو به بقیه هم نشون بدی.

ما هم سعی میکنیم یه آلبوم درست کنیم از همه ی مطالب و تصاویر و فیلمایی که با #سلام_پرنده منتشر شدن. بیاین کاری کنیم که آدمای عادی که شاید چیز زیادی از پرنده ها نمیدونن، باکلیک روی #سلام_پرنده ، هم پرنده ها رو ببینن و هم بشناسن و هم با لبخند زدن یاد بگیرن به پرنده ها هم سلام کنن

ما یه برچسب مخصوص شیشه ماشین هم چاپ کردیم. اگه از اون هایی هستید که به پرنده ها سلام میکنید، میتونید از این برچسبا از ما بگیرید و بچسبونید به شیشه ماشینتون!

سلام پرنده

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *