شرایط و سطوح عضویت در انجمن آوای بوم

اگر به پرندگان علاقه مند هستید و فکر میکنید آماده اید که در فعالیت های داوطلبانه، در راه حفظ بقای پرندگان ایران گام بردارید، همین حالا با آوای بوم تماس بگیرید و مراحل عضویت آوای بوم را تکمیل کنید!

همچنین در آوای بوم همواره پذیرای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته هایی چون مهندسی محیط زیست و جانور شناسی هستیم. بازه ی فعالیت های آوای بوم به قدری گسترده است که افرادی در رشته های گوناگون از جمله گردشگری، روانشناسی، مهندسی آب و …. هم میتوانند از فعالیت داوطلبانه در آوای بوم لذت ببرند.

فراموش نکنید که آنچه در آوای بوم ملاک اصلی پذیرش و فعالیت است، عشق به طبیعت و پرندگان است و نه هیچ چیز دیگر. اگر چنین عشقی را دارید و آماده ی فعالیت هستید، منتظر چیز دیگری نباشید!

میتوانید از طریق این لینک وارد صفحه ی تکمیل فرم عضویت شوید و یا فرم عضویت در آوای بوم را با کلیک بر این متن دانلود کرده و پس از تکمیل، به ایمیل آوای بوم ارسال نمایید.

برای مشاهده ی شرایط و سطوح عضویت در انجمن آوای بوم کلیک کنید.

پرنده بان جوان: عضویت کودکان و نوجوانان

این سطح از عضویت در آوای بوم، برای افراد زیر 14 سال در نظر گرفته شده است. حق عضویت برای این افراد 15 هزار تومان برای مدت 6 ماه است. همچنین برای صدور کارت عضویت نیاز به ارائه یک قطعه عکس 3 در 4 از نوجوانان عزیز می باشد. پرنده بان های جوان پس از دریافت کارت عضویت خود میتوانند از تخفیفات برنامه های مختلف مرکز پرنده نگری اصفهان استفاده کنند. علاوه بر آن، یک راهنمای پرنده نگری برای پاسخگویی به تمام سوالات پرنده بان های جوان به صورت تمام وقت و آنلاین در نظر گرفته شده است. پرنده بان های جوان در جدول پشت کارت عضویت خود میتوانند تاریخ حضور در برنامه های پرنده نگری و تعداد پرنده های مشاهده شده در هر برنامه را یادداشت کنند و با دوستان خود رقابت کنند.
جهت دریافت کارت عضویت پرنده بان جوان به صورت حضوری به مرکز پرنده نگری اصفهان واقع در منطقه نمونه گردشگری اصفهان مراجعه نمایید.