جشن تولد آوای بوم در ریگ جن:: آوای بوم دو ساله شد

آوای بوم در تاریخ 24 تیر 1394 رسما به ثبت رسید. این موسسه در طول 2 سال فعالیت های خود، تلاش نمود با جلب همکاری افراد و گروه های فعال در زمینه حفظ محیط زیست و حیات وحش به اهداف خود نزدیک تر شود.آوای بوم در کارنامه دو ساله خود فعالیت هایی چون برگذاری بیش از 17 پرنده نگری عمومی و رایگان برای شهروندان، برگذازی 2 همایش، یک نمایشگاه عکس، گزارش و ثبت ده ها پرنده کمیاب، تیمار و رهاسازی بیش از 15 پرنده، طراحی و چاپ چندین بروشور و اینفوگراف در ارتباط با پرندگان و برگزاری چندین کارگاه آموزشی را دارد. موفقیت آوای بوم بدون شک مدیون کوشندگانی است که بی چشم داشت در طول این مدت آوای بوم را یاری رسانده اند. 

همزمان با تولد آوای بوم، یک پروژه اجرایی در استان قزوین کلید خورد، یک برنامه پرنده نگری عمومی اجرا گردید، آوای بوم به یک کمیته ملی به عنوان هیئت موسس اضافه شد، یک جغد شاخدار رها سازی شد و در نهایت در منطقه ی ریگ جن، تولد آوای بوم جشن گرفته شد.

آوای بوم در آغاز راه خود است. تا رسیدن به هدف طولانی و بلند آوای بوم، راه بسیار است و برای رسیدن به این هدف که آشنایی عموم مردم ایران با پرندگان کشور و حفظ و حفاظت پرندگان به نحوی مطلوب است، به کمک تک تک علاقه مندان نیاز داریم. در این میانه ی راه آوای بوم به این باور رسیده ایم که به هدف مشترکمان نخواهیم رسید مگر دست در دست هم. به امید دیدار تمام علاقهمندان به حیات وحش…

آوای بوم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *