مسابقه عکاسی پرندگان
خبر و به روز رسانی

مسابقه‌ی بوم نگار، به مدت ۱۰ روز تمدید شد. آثار شرکت کنندگان تا ۲۵ آبان دریافت خواهد شد.

قوانین و ضوابط شرکت در مسابقه عکاسی:

۱. مسابقه بوم نگار با موضوع و محوریت تنوع زیستی پرندگان ایران در زیستگاه های طبیعی برگزار می شود.
۲. هر کدام از شرکت کنندگان حداکتر ۳ عکس از آثاری که خود به ثبت رسانده اند را می توانند به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.
۳. عکسها در مرحله اول میبایست در فرمت JPEG و در ابعاد حداکثر ۱۰۲۴ در ۷۶۸ پیکسل و همراه با اطلاعات عکس (exif)  ارسال گردد(برای حفط exif عکس لازم است از نرم افزارهایی همچون فتوشاپ برای ویرایش اولیه استفاده شود).

۴. پس از انتخاب اولیه هر عکس توسط هیئت داوران، عکس اصلی در فرمت عکاسی شده ( RAW یا JPEG) از شرکت کننده درخواست میگردد.
۵. آثار ارسالی می‌بایست فاقد اسم و امضاء، قاب، تاریخ، لوگو، واتر مارک یا هرگونه نشانه‌های تصویری دیگر باشند.
۶. هر گونه دستکاری و ویراش که باعث مخدوش شدن اصالت عکس شود مجاز نبوده و در مسابقه شرکت داده نمی شود. همچنین فتومونتاژ ممنوع می باشد.
۷. ارسال آثار به منزله موافقت عکاس در اعطای حق چاپ، نمایش و اکران عکس در نمایشگاه (با ذکر نام صاحب اثر) به دبیرخانه مسابقه خواهد بود.
۸. تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی نشده بر عهده دبیرخانه مسابقه است.
۹. عکاس می‌بایست اطلاعات کامل عکس شامل نوع و مدل دوربین، مکان ثبت عکس، نوع گونه ثبت شده (در صورت آگاهی عکاس) را در فرم های مربوطه تکمیل نماید.

۱۰. این رقابت در زمینه عکاسی از پرندگان آزاد (حیات وحش) در طبیعت است. لذا تصاویر پرندگان در قفس و در اسارت به هر نوعی (حتی گونه های مراکز بازپروری) موضوع این مسابقه نیستند و طبیعتا از رقابت حذف خواهند شد. لذا خواهشمندیم از ارسال این دسته آثار خودداری شود.

۱۱. رعایت اخلاق زیست محیطی از اولویتهای این انجمن میباشد و رعایت آن در زمان عکاسی برای ما مهم است. لذا از ارسال عکس‌هایی که این مهم در لحظه عکاسی در نظر گرفته نشده است خودداری کنید. ( نمونه هایی همچون قرار دادن طعمه زنده برای پرندگان، بستن پای پرندگان ، به اسارت گرفتن و یا عکاسی از لانه فعال پرندگان و موارد مشابه).
۱۲. شرکت در مسابقه عکاسی پرندگان انجمن آوای بوم به منزله پذیرفتن همه شرایط مربوطه بوده و شرکت‌کننده حق هرگونه اعتراض نامتعارف را از خود سلب می‌نماید.

*ارسال فرم شرکت در مسابقه، به منزله‌ی موافقت با قوانین ذکر شده نیز میباشد.

روش ارسال آثار:

پس از مطالعه قوانین مسابقه و تکمیل فرم ثبت نام، شما می بایست آثار خودتان را همراه با نام و نام خانوادگی از دو روش زیر به دبیرخانه ارسال کنید.
ایمیل : milad.latifi6@gmail.com
تلگرام: @latifi_milad
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دبیرخانه مسابقه تماس حاصل فرمائید:
۰۹۱۳۵۶۴۵۹۴۲‪

فرم شرکت در مسابقه‌ی عکاسی

اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، خیابان سجاد، خیابان ارباب، کوچه قصر، پلاک ۲

ایمیل: info@avayeboom.com

شماره تماس: ۰۹۹۱۴۰۱۳۷۸۱

شماره تماس منابع انسانی: ۰۹۳۶۱۷۶۱۰۲۱

4/UgEVjFgR-8qhAZpwJM6Bfl2C6MggkekGB1w7nytXkYQxb-7eYEKPl0Q