ایمان ابراهیمی مدرس

درس انسان و محیط زیست ; برگزاری کارگاه توجیهی

اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان با همکاری آموزش و پرورش این استان، مجموعه کارگاه هایی را برای مدرسان درس انسان و محیط زیست در مدارس سطح استان در بهمن ماه ۹۸ ترتیب دادند. در این برنامه ی آموزشی که مدرسان این درس اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گذراندند، ۵ سرفصل ترتیب داده شده بود که یکی از این سرفصل های “پرنده نگری و آموزش آن به کودکان و نوجوانان” بود. انجمن حفاظت پرندگان آوای بوم تدریس این سرفصل را به عهده داشت.

ایمان ابراهیمی به نمایندگی از این انجمن، در این بخش به مدرسان مدارس در ارتباط با چرخه ی زندگی پرندگان توضیحاتی داد. سپس به معرفی پرندگان استان پرداخته و روش های شناسایی پرندگان را مرور نمود. در ادامه فعالیت پرنده نگری به مدرسان مدارس آموزش داده شد و نحوه مناسب انتقال اطلاعات به دانش آموزان نیز مرور گشت.

گفتنی است درس انسان و محیط زیست از جمله درس اجباری دانش آموزان پایه یازدهم در کلیه رشته های تحصیلی مقطع متوسه ۲ می باشد؛ که امید است با بهره گیری از توان تخصصی فارغ التحصیلان این رشته در تدریس این درس بتوان بخشی از معضلات زیست محیطی کشور در نوجوان و جوانان را مرتفع نمود.

اطلاعات تماس


آدرس: اصفهان، خیابان سجاد، خیابان ارباب، کوچه قصر، پلاک ۲

ایمیل: info@avayeboom.com

شماره تماس: ۰۹۹۱۴۰۱۳۷۸۱

شماره تماس منابع انسانی: ۰۹۳۶۱۷۶۱۰۲۱

4/UgEVjFgR-8qhAZpwJM6Bfl2C6MggkekGB1w7nytXkYQxb-7eYEKPl0Q