تدکس اصفهان ایمان ابراهیمی

سخنرانی مدیر آوای بوم در تدکس اصفهان

تدکس اصفهان یکی از معتبر ترین برنامه های تدکس در ایران است. تدکس در واقع مجموعه سخنرانی هایی است که در دنیا با هدف توسعه ی ایده های خلاقانه و با ارزش شکل گرفته و در کشور ها و شهر های مختلف به صورت سالانه برگزار میگردد. در هر برنامه ی تدکس چند نفر سخنران انتخاب شده، ایده های خود را در طول مدت زمان محدود چند دقیقه ای تشریح مینمایند.

در تدکس اصفهان در سال ۱۳۹۹، یکی از سخنرانان ایمان ابراهیمی-مدیر عامل انجمن آوای بوم- بود. وی که دانش آموخته ی رشته ی سلامت روان است، در سخنرانی خود از پرنده نگری و ارتباط آن با سلامت روان گفت. در این سخنرانی کوتاه، نحوه ی آشنا شدن وی با پرنده نگری هم مورد صحبت قرار گرفت و همینطور به تنوع پرندگان در شهر پرداخته شد.

تدکس اصفهان در سال جاری برای پنجمین سال پیاپی بود که برگزار میگردید. به سبب شیوع بیماری کرونا، امسال برنامه ی تدکس به صورت آنلاین و زنده برگزار شد و از وبسایت تدکس و همینطور از طریق چند صفحه در اینستاگرام به صورت لایو نمایش داده شد. ویدئو کلیپ های سخنرانی های این برنامه، پس از ترجمه و درج زیرنویس در وبسایت جهانی تد قرار خواهد گرفت و قابل تماشا به صورت رایگان و آنلاین نیز خواهد بود.

تدکس اصفهان ایمان ابراهیمی ۲