گزارش مراسم چهارمین سالگرد تولد آوای بوم

انجمن پرنده شناسان آوای بوم در تیر ماه سال 1394 تاسیس شد. در طول عمر چهار ساله ی آوای بوم، فعالیت های بسیاری توسط اعضای این انجمن انجام گرفت. امسال در 23 تیرماه 1398 به مناسبت چهارمین سالگرد تولد این سازمان مردم نهاد ،  مراسمی با دعوت از اعضای رسمی انجمن آوای بوم برگزار گردید.

گزارش مراسم چهارمین سالگرد تولد آوای بومدر ابتدای مراسم تولد آوای بوم، ایمان ابراهیمی، مدیر عامل این انجمن کمی از خاطرات تاسیس، شکل گیری و انجام اولین فعالیت ها برای اعضای تازه وارد انجمن گفت. پس از آن کلیپی از فعالیت های این انجمن پخش گردید. در ادامه ی برنامه، سرپرست های بخش های مختلف آوای بوم به معرفی فعالیت های خود پرداخته و در ارتباط با قسمت زیر نظر خود، توضیحاتی ارایه دادند. در ادامه پس از پخش دو کلیپ دیگر (در ارتباط با پرندگان تیمار شده در انجمن و برنامه های پرنده نگری) از فعالیت های آوای بوم، مراسم تولد دوستانه شروع شد.

اعضای تازه وارد انجمن در این بخش بیشتر با اعضای قدیمی تر آشنا شده و به گپ و گفت پرداختند. همچنین فعالیت هایی که نیازمند افراد داوطلب بود، بیان شده و داوطلبین جدید از میان مسیولیت ها آنچه را در توان خود میدیدند میپذیرفتند.

در ادامه ی برنامه، قرعه کشی دوستانه ای انجام گرفت و از میان حاضران در مراسم، به 4 نفر جوایزی اهدا گردید. همچنین در مراسم تولد آوای بوم، پیکسلی با طرح سلام پرنده به رسم یادگار به همه حضار اهدا گردید.

گزارش مراسم چهارمین سالگرد تولد آوای بوم

در بخش انتهایی برنامه، کیک تولدی که توسط خود اعضای آوای بوم درست شده بود به مراسم آورده شد. حاضران همه در

اطراف کیک تولد جمع شده و همه با هم شمع های چهارمین تولد آوای بوم را فوت کرده و چهارمین سالگرد با هم بودن را جشن گرفتند.

در نهایت اعضای حاضر در مراسم گرد هم آمده و با گرفتن تصاویری، این روز را در آوای بوم ثبت نمودند.