به خانواده آوای بوم خوش آمدید!

شما باید یکی از گزینه ها را برای پرداخت حق عضویت انتخاب کنید. پس از پرداخت مراحل عضویت شما تکمیل شده و فرم شما به دست ما می‌رسد.

(پرداخت حق عضویت به صورت سالانه انجام‌ می‌شود. مبلغی که پرداخت می‌کنید برای یک‌سال عضویت شما در آوای بوم است.)

عضویت عادی

با پرداخت حق عضویت ۵۰،۰۰۰ تومانی یکی از اعضای عادی آوای بوم خواهید بود که از اطلاع رسانی‌های آوای بوم از جمله کارگاه‌ها، گشت‌های پرنده نگری، اطلاعیه‌های نیاز به داوطلب و … آگاه خواهید شد.

عضویت + کارت عضویت و هدیه ویژه

عضویت ویژه: شما با پرداخت مبلغ ۱۲۰،۰۰۰ تومانی به عضویت ویژه انجمن در خواهید آمد که علاوه بر خدمات عضویت عادی، تخفیف برای حضور کارگاه‌های آموزشی، گشت‌های پرنده نگری و … دریافت خواهید کرد و کارت عضویت به همراه پیکسل لوگوی آوای بوم برای شما ارسال می‌شود.

عضویت + حمایت مالی

حق عضویت سالانه‌ی آوای بوم به این دلیل مبلغی بسیار ناچیز است که سد راه علاقه مندان به عضویت و فعالیت داوطلبانه قرار نگیرد. با این حال فراموش نکنیم که هزینه‌های هر انجمن زیست محیطی، از طریق کمک‌های مالی و حق عضویت تامین می‌گردد. اگر دوست دارید در حفظ پرندگان سرزمینتان بیش از این مشارکت داشته باشید، می‌توانید با کلیک بر روی گزینه‌ی زیر به صفحه ی حمایت مالی از آوای بوم رفته و حق عضویت و حمایت خود را از آن طریق پراخت کنید. فراموش نکنید در قسمت توضیحات حتما درج کنید “بابت حق عضویت”.