امضای تفاهم نامه همکاری با باشگاه پرنده نگری چکاوک

باشگاه پرنده نگری چکاوک اولین باشگاه پرنده نگری در استان بوشهر است که در ابتدای پاییز 1396 فعالیت خود را آغاز و اعلام نمود. اعضای هیئت مدیره این باشگاه جمعی از بهترین عکاسان حیات وحش، فعالان محیط زیست و پرنده نگران برجسته میباشد. این باشگاه پرنده نگری با هدف ترویج پرنده نگری در استان بوشهر و جذب گردشگران این حوزه فعالیت میکند و در کنار آن بسیاری از دیگر فعالیت های مرتبط با پرندگان را انجام داده و خواهد داد.

با توجه به ارتباط بسیار خوب آوای بوم و باشگاه پرنده نگری چکاوک و اعضای آن ها، در تاریخ 3 آذر ماه 1396 تفاهم نامه ای میان باشگاه پرنده نگری آوای بوم و باشگاه پرنده نگری چکاوک در محل شهرستان بوشهر توسط مدیران عامل این باشگاه ها امضا گردید.

طبق این تفاهم نامه، دو باشگاه پرنده نگری توافق نمودند که تجربیات خود در عرصه مدیریت و آموزش را بدون چشم داشت در اختیار یکدیگر گذاشته و از دانش یکدیگر استفاده نمایند. همچنین این دو باشگاه تفاهم کردند تسهیل گر شناخت پرنده نگران دو استان از استان طرف مقابل بوده و بازدید ها و سفر هایی را با این هدف ترتیب دهند. دو باشگاه تفاهم نمودند در صورت نیاز هر یک از طرفین با شناخت بیشتر زیستگاه های استان طرف مقابل، همکاری های مناسب را دریافت نمایند.

با توجه به این که هر دو باشگاه پرنده نگری به این موضوع باور دارند که موفقیت در رسیدن به هدف مشترک تنها با همکاری و همیاری فعالان این عرصه میسر است، این تفاهم نامه با هدف هرچه نزدیک تر شدن فعالیت های دو باشگاه امضا گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *