حضور آوای بوم در جلسه آشنایی با شهردار اصفهان

در تاریخ 4 شهریور ماه 1396، شورای شهر اصفهان با 10 رای از 13 رای، جناب آقای قدرت الله نوروزی را به عنوان شهردار جدید اصفهان انتخاب نمود.

قدرت الله نوروزی که از شخصیت های سیاسی نام آشنای اصفهان است، در کارنامه ی خود فرمانداری اصفهان را نیز ثبت نموده است. وی همچنین حقوقدان و عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان است.

قدرت الله نوروزی در نخستین روز های پس از انتخاب خود، در اقدامی تحسین برانگیز، سمن های زیست محیطی اصفهان را جهت جلسه ی آشنایی به مهمانسرای شهرداری دعوت نمود. در این جلسه از هر گروه مردم نهاد زیست محیطی، دو نماینده حضور داشتند. 

در ابتدای جلسه، سپهر سلیمی، مدیر عامل انجمن زمین برای همه مقدمه ای را در ارتباط با اهمیت جلسه و دلیل تشکیل آن بیان نمود. در اقدام بعدی، نماینده ای از هر سمن صحبت هایی در ارتباط با دغدغه های سمن ها و درخواست از شهرداری بیان مینمود. پس از ایراد صحبت های نمایندگان سمن ها، جناب آقای دکتر نوروزی به بیان صحبت هایی پرداختند و تاکید کردند که ارتباط شهردار و سمن های زیست محیطی باید ارتباطی پایدار و سازنده باشد.

محمد علی آقا ابراهیمی و ایمان ابراهیمی به نمایندگی از آوای بوم در این جلسه حضور یافتند. ایمان ابراهیمی از جانب آوای بوم صحبت هایی در ارتباط با اهمیت حفظ اکوسیستم شهری بیان کرده و اعلام کرد که آوای بوم موفق به تصویر برداری از بیش از 140 گونه پرنده تنها در شهرستان اصفهان شده است. آوای بوم از شهردار درخواست نمود در دوران فعالیت خود، به مقوله ی پرنده نگری و حفظ پرندگان شهری اهمیت بیشتری دهد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *