هشتمین سالگرد تاسیس انجمن آوای بوم

 

انجمن حفاظت پرندگان آوای بوم در شهریور ماه سال ۱۳۹۴ به منظور آموزش پرنده‌نگری و انجام فعالیت در زمینه حفظ حیات پرندگان ایران با همکاری گروهی از علاقه‌مندان و فعالان محیط زیست در شهر اصفهان افتتاح گردید.
در شهریور ماه ۱۴۰۲, به مناسبت هشتمین سالگرد تاسیس این انجمن, گردهمایی دوستانه ای در محل فضای کار اشتراکی پویتک اصفهان برگزار شد.
در این گردهمایی ایمان ابراهیمی به بیان شرح پروژه‌ی سرشماری پرندگان آبزی و کنار آبزی در استان هرمزگان پرداخت و از کتاب گزارش این پروژه برای نخستین بار رونمایی شد.

 

در ادامه امین سیفی گزارش کاملی را از پروژه‌ی انتخاب گونه‌ی پرچم در دشت ارژن ارائه داد.
فاطمه کاظمی و مهسا هاشمی نیز به بیان توضیحاتی از دیگر پروژه‌ها و فعالیت‌های آوای بوم پرداختند.

 

جناب آقای فرخنده، پدر شادروان بهراد فرخنده نیز در این مراسم حضور داشت و به بیان خاطراتی از فرزندش در انجمن آوای بوم پرداخت.
همچنین تعدادی از اعضای فعال با نقل خاطراتی از فعالیت‌های خود گرمابخش برنامه بودند.

 

 

در این جلسه نمایشگاهی از عکس های جناب آقای حسن مقیمی نیز برپا بود. که حاضران ضمن بازدید از تصاویر، با خرید آن‌ها به حفاظت حیات وحش کمک کردند.

 

 

 

در این گردهمایی مهمانانی از دیگر سازمان های دولتی و غیر دولتی نیز حضور داشتند. مرتضی پورمیرزای و عطیه تک تهرانی از مدیران انجمن یوز ایرانی و سرکار خانم سعادتی و جناب قادریان از اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان و جناب آقای سلیمانپور از انجمن پیام سبز اصفهان از این جمله بودند.

 

 

در ادامه مسئولان اداره کل محیط زیست استان اصفهان با هدیه و لوح تقدیر از فعالیت های انجمن آوای بوم تقدیر و تشکر کردند.
در پایان ضمن آنکه از حاضران پذیرایی به عمل آمد، در قالب جمع‌های کوچک گفت و شنود‌هایی مرتبط با حفاظت حیات وحش ایران انجام شد.

 

آوای بوم وظیفه‌ی خود میداند که از تمامی حاضران در این سالگرد تشکر کرده و به پاس قدردانی، فعالیت خود برای حفظ پرندگان سرزمین را با انگیزه و توان بیشتر ادامه دهد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *