همکاری آوای بوم با سایت دیوار وارد مرحله‌ی دوم شد

پس از همکاری آوای بوم با سایت دیوار در سال 1399 در ارتباط با حذف دائمی آگهی های خرید و فروش حیات وحش آغاز شد و پیروی آن سایت دیوار تمامی آگهی های حیات وحش را به صورت دائم از وبسایت خود پاک کرده است.

پس از انتشار نامه انجمن آوای بوم در سال 1399 به مدیران سایت دیوار، جلسه ای با حضور فعالین مطرح محیط زیست کشور  و مدیران وبسایت دیوار تشکیل شد. در این جلسه که افرادی چون محمد درویش، احمد بحری، ایمان ابراهیمی، رضا ساکی، حمیدرضا میرزاده و بازیگر سرشناس حامی حیوانات، خانم میترا حجار حضور داشتند، وبسایت دیوار به ارائه ی گزارشی از عملکرد خود پرداخت. در این جلسه (گام اول همکاری) مقرر شد جلسات آموزشی تخصصی برای کارشناسان بخش فنی و محتوای وبسایت دیوار برگزار شود و مهم تر آنکه اصلاحات از سوی سایت دیوار در بخش خرید و فروش حیوانات صورت پذیرد.

خوشبختانه با ادامه همکاری ها ( گام دوم) در شهریور ماه سال ۱۴۰۲ سایت دیوار با دعوت از آوای بوم و چندین فعال محیط زیست مطرح کشور از جمله محمد درویش، رضا ساکی، مجید میرغضنفری، حمیدرضا میرزاده، فاطمه باباخانی، احمد بحری و زینب رحیمی اعلام نمود که قصد دارد این وبسایت را یک گام دیگر به سمت اهداف ارزشمند زیست محیطی پیش ببرد. به این منظور مقرر شد آوای بوم چک لیست گونه‌های گیاهی و جانوری ممنوع برای خرید و فروش را به روز رسانی کرده و در اختیار سایت دیوار قرار دهد. همچنین طی برنامه‌ای پیشنهادی فعالیت‌های تکمیلی دیگری که این وبسایت میتواند در نظر داشته باشد را اعلام نماید

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *