پیوستن آوای بوم به شبکه تشکل های مردم نهاد زیست محیطی استان اصفهان

آوای بوم در سال 1394 فعالیت های خود را به عنوان یک موسسه غیر تجاری آغاز نمود و شماره ثبت تحت همین عنوان دریافت کرد. پس از گذر 2 سال از آغاز فعالیت خود، به این نتیجه رسیدیم که بخش بزرگی از فعالیت های آوای بوم تحت عنوان سازمان مردم نهاد، معنا و مفهوم بیشتری به خود میگیرد.

آوای بوم از تابستان 1396 و پس از گذر 2 سال از فعالیت های خود، درخواستی مبنی بر دریافت مجوز سازمان مردم نهاد به وزارت کشور و فرمانداری استان اصفهان ارسال نموده و هم اکنون مراحل اداری آن در حال تکمیل است.

پیرو اقدام جهت ثبت آوای بوم به عنوان یک سازمان مردم نهاد، آوای بوم رسما به شبکه تشکل های زیست محیطی استان اصفهان پیوست. شبکه تشکل های استان اصفهان، مجموعه ای جهت هماهنگی و هم قدمی سازمان های مردم نهاد استان است که در آن از هر گروه نماینده و نمایندگانی وجود دارد و پیرو موضوعات روز در آن بحث و تبادل نظر میگردد و در پاره ای اوقات تصمیم به اقدام مشترک و یا اعلام بیانیه مشترک گرفته میشود.

مجموعه آوای بوم امید دارد پس از پیوستن به شورای هماهنگی تشکل های استان اصفهان، بتواند گام هایی سازنده جهت خدمت به محیط زیست و حیات وحش کشور بردارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *