سازمان های مردم نهاد برتر محیط زیست

ارائه‌ی دستاوردهای آوای بوم به عنوان یکی از ۸ تشکل منتخب

در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ به مناسبت هفته‌ی محیط زیست، سازمان‌های مردم نهاد محیط زیست و منابع طبیعی در سازمان حفاظت محیط زیست گرد هم آمدند و ۸ تشکل منتخب که دستاوردهای ویژه‌ای را در طول سالیان گذشته به دست آورده اند، تجربیات و شرح فعالیت خود را ارائه نمودند. در این گردهمایی، ایمان ابراهیمی مدیرعامل انجمن حفاظت پرندگان آوای بوم به عنوان نماینده‌ی این انجمن که یکی از ۸ تشکل منتخب در این مراسم بود، به تشریح اقدامات آوای بوم در طول سالیان گذشته پرداخت.

در این جلسه که با حضور علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور و معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان برگزار شد، ابراهیمی بیش از هرچیز به دستاورد‌های آوای بوم در زمینه‌ی کنترل تعارض انسان و سازه‌های انسانی با پرندگان پرداخت. دو پروژه‌ی “کنترل تعارض کندوداران و پرندگان زنبور خوار” و “ایمن سازی خطوط توزیع برق در پناهگاه حیات وحش عباس آباد“، محور صحبت‌های ابراهیمی در این جلسه بود.

همچنین آوای بوم در این جلسه به طور جدی خواستار اصلاح رویکرد در حفاظت پرندگان در کشور توسط سازمان حفاظت محیط زیست شد و درخواست خود را بازبینی در مدل حفاظت فعلی پرندگان مهاجر کشور اعلام کرد.

دستاوردهای تشکل های منتخب محیط زیست

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *