هشتگ سلام_پرنده از مرز 500 تصویر گذشت!

سلام پرندههمزمان با روز جهانی پرندگان مهاجر، آوای بوم تصمیم گرفت فعالیتی را آغاز کند با هدف دوستی بیشتر مردم و پرندگان. در این راستا با همفکری یکدیگر و با مشورت با دوستان هنرمند، کمپینی ایجاد گردید با علامت #سلام_پرنده . قرار را بر این گذاشتیم که مردم را دعوت نماییم به پرندگان سلام کنند! به این طریق هم بیشتر حواسمان به پرنده ها جلب میشد و هم برای آن ها ارزشی بسیار بالاتر قائل بودیم. اکنون سلام پرنده در اینستاگرام از مرز ۵۰۰ تصویر گذشته است!

تصمیم گرفتیم در مرحله ی اول، پرنده نگران و عکاسان پرندگان را که مخاطبینی گوناگون از اقشار مختلف مردم دارند دعوت نماییم در زیر تصاویر خود از پرندگان این هشتگ را قرار دهند. به این ترتیب مردم عام بیشتر با این هشتگ آشنا شده و ترغیب میشدند بیشتر در ارتباط با پرندگان بدانند و شاید به آن ها سلام کنند! هدف نهایی ما توجه هرچه بیشتر مردم به پرندگان بود.

به این دعوت اکتفا نکردیم.صفحه ای را در اینستاگرام راه اندازی نمودیم با هدف به نمایش گذاشتن سلام افراد به پرندگان! در این صفحه که با نام Salam_Parande راه اندازه گردید، تصاویری که با این هشتگ انتشار یافته را به نمایش گذاشته و در ارتباط با تصویر توضیحات جالبی را منتشر میکنیم جهت ایجاد علاقه و دانش بیشتر نسبت به پرندگان. (صفحه ی سلام پرنده در اینستاگرام)

امروز و در مدت کوتاهی از آغاز سلام کردن به پرندگان، بیش از 500 عکس با این هشتگ انتشار عمومی یافته است و بیش از 30 پرنده نگر برجسته و عکاس حیات وحش از این هشتگ حمایت کرده اند اما همچنان تا رسیدن به هدف اصلی و نهایی ما راه بسیار است. امید داریم که هر روز افراد بیشتری به پرندگان سلام کنند و سلام خود را به دیگر نشان دهند تا دیگران نیز به آن ها بپیوندند.

سلام پرنده در اینستاگرام

در این مرحله از کار بر خود لازم میدانیم از پرنده نگران، عکاسان و پرنده دوستانی که تا این مرحله ما را یاری کرده و تصاویر خود را با این هشتگ انتشار داده اند قدردانی کنیم

آقایان و خانم ها:

هادی امینی- پیمان لقمانی- حامد موسوی- پیمان خوبکار- امین اخوت- غلامرضا فرخ نسب- رضا قلی زاده- الهام شنیتی- ابولفضل فلاح زاده- علی حاجی آبادی- بهراد فرخنده- مهسا هاشمی- مهدی اطمینان- رضا احمدی اهویی- حسین محمودیان- میلاد سلیمانی- فاطمه موسوی- ایمان ابراهیمی- محسن ملاح- مهدی یاوری- علی سنگچولی- داوود ملکی- هانیه کیایی- سوال الکساندریان- ملیحه -رجبی- آرش یکدانه- سمیه ساعی- محمدعلی آقا ابراهیمی- یاسمین یوسفی- آیدین نصیری- علیرضا خیر آبادی- شاهین یوسفی- جلال محسن آبادی- شهرزاد فتاحی- آقای اسحاقی- بشری مهاجر- ابراهیم پوریا- موسی فتحی- سپند بختیاری- سارا عرب- حسین محمودیان- الهه سالاری- محمود کاهکش- علیرضا خیر اندیش- امین غفاریان- محمود علایی- پیمان ملکی مقدم- هومن درودی- پوریا ابراهیمی- رضا منصف- هانیه رمضانی- پریا پاشانیا- الهام نصر- پریسا حسینی- فاطمه کاظمی و …

به امید هرچه بزرگ تر شدن این خانواده و تعداد افرادی که به پرندگان سلام میکنند! سلام پرنده در اینستاگرام را فراموش نکنید.

Rate this post
2 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *