#سلام_پرنده

#سلام_پرنده: به پرنده ها سلام میکنیم و به دیگران نشانشان میدهیم!

قصه از اونجا شروع شد که گفتیم چیکار کنیم که مردم بیشتر به پرنده ها توجه کنن و بیشتر دوستشون داشته باشن. تصمیم گرفتیم کاری کنیم که مردم به پرنده ها سلام کنن! اینطوری هم یادشون میاد که پرنده ها مثل ما جون و زندگی دارن، هم بیشتر چشماشون دنبال پرنده ها میگرده و هم با سلام کردن بهشون، رو لباشون لبخند میاد! این شد شروع ایده ی #سلام_پرنده .

برای اینکه سلام کردن به پرنده ها رو یاد مردم بدیم به شما هم نیاز داریم. شمایی که پرنده نگری، عکاس پرنده هایی یا در مورد پرنده ها کلی چیز میدونی. ازت میخوایم که اگه دوست داری، تو هم به پرنده ها سلام کنی و با #سلام_پرنده گذاشتن زیر مطلب یا عکست، سلام کردنت به پرنده ها رو به بقیه هم نشون بدی.

ما هم سعی میکنیم یه آلبوم درست کنیم از همه ی مطالب و تصاویر و فیلمایی که با #سلام_پرنده منتشر شدن. بیاین کاری کنیم که آدمای عادی که شاید چیز زیادی از پرنده ها نمیدونن، با کلیک روی #سلام_پرنده ، هم پرنده ها رو ببینن و هم بشناسن و هم با لبخند زدن یاد بگیرن به پرنده ها هم سلام کنن و یا حتی شاید پرنده نگر شن!

 

ما یه برچسب مخصوص شیشه ماشین هم چاپ کردیم. اگه از اون هایی هستید که به پرنده ها سلام میکنید، میتونید از این برچسبا از مابگیرید و بچسبونید به شیشه ماشینتون!

حتی میتونید پیکسل سلام پرنده رو از انجمن آوای بوم بگیرید و اگه علاقه داشتید به کیف یا لباستون وصلش کنید.

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] #سلام_پرنده: به پرنده ها سلام میکنیم و به دیگران نشانشان… […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *